ActivLingua

Agentura ActivLingua vznikla volným spojením profesionálů, kteří působí na našem trhu již od roku 2000. Specializujeme se na tyto jazyky:

  • němčina
  • ruština
  • angličtina
  • čeština pro cizince

Rádi pro Vás zajistíme překlady z/do němčiny, ruštiny, angličtiny v kombinaci s češtinou a stejně tak není problém Vám zajistit i různé jazykové kombinace, jako například překlad z angličtiny nebo překlad z ruštiny do němčiny a podobně. 

Toto úzké zaměření zaručuje kvalitu odvedené práce a profesionalitu v oboru. Zkuste nám zaslat Vaši poptávku. Všichni překladatelétlumočníci jsou odborníci vystudovaní v oboru lingvistiky a translatologie, mají mnohaletou praxi a motivaci se neustále vzdělávat a odvádět 100% korektní práci. Prochází náročným výběrovým řízením a jsou neustále doškolováni. Překladatelství a tlumočnictví jsou naší profesí, ne pouhým přivýdělkem. Náš mladý dynamický tým úzce spolupracuje s rodilými mluvčími, taktéž vzdělanými v oboru lingvistiky a překladatelství, což nám umožňuje vždy řešit individuální jazykové problémy. Naší snahou je zajistit vysokou kvalitu Vašeho překladu od profesionálního rodilého mluvčího.

Zakládáme si na individuálním a vstřícném přístupu ke každému klientovi, který se u velkých agentur a firem často vytrácí. Klient je pro nás partnerem, ne pouze zákazníkem. Víme, že každá zakázka je specifická a způsob jejího provedení zásadní pro klientův úspěch, proto k ní přistupujeme s maximální pečlivostí a zodpovědností. Oceňujeme a vážíme si dlouhodobé spolupráce, zejména u technických a odborných textů. Lépe tak pronikneme do Vaší problematiky a terminologie a lépe tak rozpoznáme Vaše konkrétní cíle a představy. Umožníte nám tak připravit dokonalé překlady za kratší časový interval.

Svou činnost zaměřujeme na překlady a tlumočení daných jazyků a využíváme bohatých zkušeností z menších i větších mezinárodních projektů realizovaných v tuzemsku i v zahraničí. Kontaktujte nás.

ShareThis